BARF

Jsme výdejním místem pro BARF

Maso odebíráme od společnosti B.A.R.F. Company s.r.o. Díky jejich spolehlivosti, můžeme garantovat přesné termíny závozu úhledných a skladných balíčků masa kusového i mletého, ovoce, zeleniny, mixů, ...atp. 

Vše je velmi jednoduché. Zboží si vyberete na stránkách https://www.masoksezrani.cz a do objednávky zadáte místo doručení:

Kateřina Šedivá

V Polích 174, Kolín 280 02

tel: 705 236 553

email: obchod@nejensport.cz

Následně nám do emailu obchod@nejensport.cz zašlete potvrzenou objednávku. Od nás obdržíte potvrzení o akceptaci objednávky a výzvu k úhradě. Částku objednávky zašlete na náš účet 166191468/0600. My objednávku převezmeme a následující den po závozu (termíny jsou vždy přesně uvedeny na stránkách https://www.masoksezrani.cz/zavozy-cechy) Vás budeme informovat o možnosti předání zboží. Závozy k nám jsou každé 4 týdny ve středu.

Dbejte, prosím, následujících upozornění:

Akceptaci objednávky si uložte až do předání zboží.

Objednávku lze zrušit či měnit nejpozději v neděli před plánovaným závozem, a to pouze u dodavatele B.A.R.F. Company s.r.o. (masoksezrani.cz).

V případě zrušení objednávky před poslední nedělí před závozem, zašlete potvrzení o zrušení objednávky na náš email a peníze Vám budou obratem vráceny.

Peníze za zboží zasílejte nejlépe až tehdy, kdy máte objednávku promyšlenou. Zboží Vám bude předáno po připsání peněz na náš účet.

Po zaslání peněz na účet lze měnit objednávku pouze směrem nahoru a navýšenou částku zaslat s novou objednávkou. V případě změny objednávky za levnější variantu nebudou peníze vráceny.

Po neděli před závozem nelze objednávku zrušit. V takovém případě je nutné boží odebrat, peníze nevracíme.


Váš nákupní košík je prázdný!